header image 2    

Mírové náměstí 2, Ústí nad Labem - budova České spořitelny

Tel.: 475 205 385

   
 
 
 
NAŠE SLUŽBY PRO VÁS

 

PRO PRODÁVAJÍCÍHO

- zajistíme doklady potřebné pro prodej nemovitosti, list vlastnictví, snímek z katastrální mapy, znalecký posudek, geometrický plán.

POSTARÁME SE O PREZENTACI VAŠÍ NEMOVITOSTI

- na internetových portálech, ve vybraných novinách a časopisech, přímé označení nemovitosti plachtami a cedulemi vhodných a přiměřených velikostí.

ZAJISTÍME KOMPLETNÍ PRÁVNÍ SERVIS

- doporučíme nejvhodnější legislativní řešení obchodního případu, vypracování nájemní či podnájemní smlouvy, vypracování kupní smlouvy, vypracování darovací smlouvy, vypracování návrhu na vklad nemovitostí do katastru nemovitostí, vypracování smlouvy o převodu členských práv a povinností, zajištění odhadů (zajistíme zpracovnání znaleckého posudku dle aktuálního cenového předpisu).

 

PRO KUPUJÍCÍHO

- vyhledáme Vám v naší databázi vhodné nabídky nebo pro Vás zmapujeme nabídku celého trhu, zapíšeme si Vás požadavek do databáze a budeme Vás průběžně informovat o nových nabídkách, pomužeme Vám zorientovat se v nabídce hypoték a stavebních spoření a poradíme Vám jak a kde nejvýhodněji sehnat peníze na Vámi vybranou nemovitost.

ZAJISTÍME KOMPLETNÍ PRÁVNÍ SERVIS

- doporučíme nejvhodnější legislativní řešení obchodního případu, vypracování nájemní či podnájemní smlouvy, vypracování kupní smlouvy, vypracování darovací smlouvy, vypracování návrhu na vklad nemlovitostí do katastru nemovitostí, vypracování smlouvy o převodu členských práv a povinností, zajištění odhadů (zajistíme zpracovnání znaleckého posudku dle aktuálního cenového předpisu).

VEŠKERÉ NABIDKY JSOU DŮKLADNĚ PROVĚŘENY, JE SHROMÁŽDĚNA VEŠKERÁ DOSTUPNÁ DOKUMENTACE A POŘÍZENA FOTODOKUMENTACE PRO VAŠI PŘEDSTAVU O NEMOVITOSTI PŘED PŘÍPADNOU PROHLÍDKOU.

ZPROSTŘEDKOVÁNÍ ÚVĚRŮ

- spolupracujeme s řadou bankovních domů a stavebních spořitelen, zajistíme Vám profinancování Vašeho budoucího bydlení, novinkou je možnost čerpání tzv. americké hypotéky, zpracování hypoték bez doložení príjmů.

- v dnešní době je již běžné profinancování 100% odhadní ceny. Velice vhodné pro lidi, kteří své peníze chtějí použít např. na vybavení svého bydlení.

- když budete chtít své peníze použít na nákup (složíte např. 15%, 20% nebo 30% z odhadní ceny) a tím snížíte svojí výši hypotéky - hypotéční banky v těchto případech nabízejí o něco nižsí sazby.

STRUČNÝ PŘEHLED MOŽNÉHO POUŽÍTÍ HYPOTÉK

- koupě bytu, rodinného domu, rekreačního objektu, koupě družstevního podílu, koupě stavebního pozemku, výstavba, přestavba, nástavba, rekonstrukce nemovitosti, koupě spoluvlastnického podílu na nemovitosti, vypořádání dědických nároků k nemovitosti, splacení dříve poskytnutých úvěrů a půjček použitých na investici do nemovitosti, refinancování vlastních finančních prostředků investovaných do nemovitosti

DÁLE NABÍZÍME ZPROSTŘEDKOVÁNÍ PRODEJE NEMOVITOSTÍ ZATÍŽENÝCH OMEZENÍM VLASTNICKÝCH PRÁV (např. exekuční zástavy,...)

- zajistíme individuální přístup

 

Team REALPROST s.r.o.

 
 
 


NOVINKY


 

small product photo
3+1+L Neštěmická
více informací >

small product photo
Garsonka Horova
více informací >